OWR-3507T-36A
Číslo produktu DigiKey
3949-OWR-3507T-36A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWR-3507T-36A
Popis
SPEAKER 36OHM 10MW TOP PT 97.4DB
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
36 Ohms Řadič sluchátek Reproduktor 10 mW 20 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
OWR-3507T-36A Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
10 mW
Výkon - max
20 mW
Kmitočtový rozsah
20 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
72Hz
Impedance
36 Ohms
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Účinnost - dBA
97,40
Výška při usazení (max)
0,308" (7,82mm)
Účinnost - testovací
10mW/10mm
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C