CS13-00P20-03-1X
Číslo produktu DigiKey
2603-CS13-00P20-03-1X-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS13-00P20-03-1X
Popis
SPEAKR 32OHM 10MW TOP PORT 110DB
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32 Ohms Přijímač Reproduktor 10 mW 20 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CS13-00P20-03-1X Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
10 mW
Výrobce
Challenge Electronics
Výkon - max
20 mW
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Kulatý
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Polyéteréterketon (PEEK)
Typ
Přijímač
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
20 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
200Hz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
32 Ohms
Velikost / rozměry
0,512" prům. (13,00mm)
Účinnost - dBA
110,00
Výška při usazení (max)
0,138" (3,50mm)
Účinnost - testovací
1mW
Provozní teplota
-25°C ~ 50°C
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Stupeň zkreslení
5% max. při 5kHz, 0,001W