OWR-0504T-16
Číslo produktu DigiKey
3949-OWR-0504T-16-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWR-0504T-16
Popis
SPEAKER 16OHM 1MW TOP PORT 66DB
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 Ohms Přijímač Reproduktor 5 mW 20 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OWR-0504T-16 Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Výrobce
Ole Wolff Electronics Inc
Jmenovitý výkon
5 mW
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Kulatý
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Plastový
Typ
Přijímač
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
20 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP64 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Samorezonanční kmitočet
1,2kHz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
16 Ohms
Velikost / rozměry
0,193" prům. (4,90mm)
Účinnost - dBA
66,2
Výška při usazení (max)
0,163" (4,15mm)
Účinnost - testovací
1mW/10mm
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C