SMAJ40CA není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 25 338
Katalogový list
Direct
Comchip Technology
Skladem : 4 482
Katalogový list
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Comchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
STMicroelectronics
YAGEO
64,5V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
TO-214AC SMA
SMAJ40CA
Číslo produktu DigiKey
18-SMAJ40CATR-ND - Páska a cívka (TR)
18-SMAJ40CACT-ND - Řezaná páska (CT)
18-SMAJ40CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ40CA
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SMAJ40CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,2A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
40V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
44,4V