TV04A400JB-G je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Comchip Technology
Skladem : 4 482
Katalogový list
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 87 862
Katalogový list
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
Skladem : 599
Microchip Technology
64,5V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
DO-214AC, SMA
TV04A400JB-G
Číslo produktu DigiKey
TV04A400JB-G-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV04A400JB-G
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
TV04A400JB-G Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
40V
Průrazné napětí (min)
44,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V