SMAJ40CAE3/TR13
Číslo produktu DigiKey
150-SMAJ40CAE3/TR13TR-ND - Páska a cívka (TR)
150-SMAJ40CAE3/TR13CT-ND - Řezaná páska (CT)
150-SMAJ40CAE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ40CAE3/TR13
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,5V Svorka 7,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
7,8A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
500W
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
40V
Průrazné napětí (min)
44,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V