SZ1SMA40CAT3G
Číslo produktu DigiKey
F11524TR-ND - Páska a cívka (TR)
F11524CT-ND - Řezaná páska (CT)
F11524DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZ1SMA40CAT3G
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA
Podrobný popis
64,5V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
400W
Ne
Řada
Kapacita při kmitočtu
160pF při 1MHz
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
40V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
44,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,2A