ATV04A400JB-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1567-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1567-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1567-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATV04A400JB-HF
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Podrobný popis
64,5V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
ATV04A400JB-HF Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Obousměrné kanály
40V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
44,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,2A