MBRS1100T3G
Číslo produktu DigiKey
MBRS1100T3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MBRS1100T3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MBRS1100T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBRS1100T3G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 1A Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MBRS1100T3G Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
750 mV @ 1 A