SMAJ40CA | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMAJ40CA |
Popis | TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA |
Standardní dodací lhůta výrobce | 21 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 64,5V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Omezovací napětí (max) při Ipp 64,5V |
Mfr | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 6,2A |
Řada | Špičkový impulzní výkon 400W |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Telecom |
Typ Zener | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Obousměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 40V | Pouzdro DO-214AC, SMA |
Průrazné napětí (min) 44,4V | Dodávaná velikost pouzdra |