SMAJ36CA
Číslo produktu DigiKey
SMAJ36CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ36CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ36CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ36CA
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
58,1V Svorka 6,9A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ36CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,9A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
36V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
40V