TX24-80R-LT-N1E
Číslo produktu DigiKey
670-1417-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX24-80R-LT-N1E
Popis
CONN RCPT 80POS R/A GOLD
Podrobný popis
80 Polohový konektor Zásuvka, Vnější kontakty objímky Průchozí otvor, Pravý úhel Zlatá
Modely EDA/CAD
TX24-80R-LT-N1E Modely
Kategorie
Rozteč
0,050" (1,27mm)
Způsob montáže
Průchozí otvor, Pravý úhel
Výška nad deskou
0,354" (9,00mm)