TX25-80P-LT-N1E
Číslo produktu DigiKey
670-1475-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX25-80P-LT-N1E
Popis
CONN PLUG 80POS R/A GOLD
Podrobný popis
80 Polohový konektor Zástrčka, Středové dotekové pásky Průchozí otvor, Pravý úhel Zlatá
Modely EDA/CAD
TX25-80P-LT-N1E Modely
Kategorie
Rozteč
0,050" (1,27mm)
Způsob montáže
Průchozí otvor, Pravý úhel
Výška nad deskou
0,354" (9,00mm)