TX24-80R-10ST-H1E
Číslo produktu DigiKey
670-1408-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX24-80R-10ST-H1E
Popis
CONN RCPT 80POS VERT GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
80 Polohový konektor Zásuvka, Vnější kontakty objímky Průchozí otvor Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TX24-80R-10ST-H1E Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Počet řad
2
Výrobce
JAE Electronics
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Vlastnosti
Zámek desky
Balení
Nosič
Povrch kontaktu
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu
4,00µin (0,100µm)
Typ konektoru
Zásuvka, Vnější kontakty objímky
Kontaktní výška při spojení
16mm, 18mm, 22mm
Počet pozic
80
Výška nad deskou
0,563" (14,30mm)
Rozteč
0,050" (1,27mm)