TX25-80P-8ST-N1E
Číslo produktu DigiKey
670-1473-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX25-80P-8ST-N1E
Popis
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Modely EDA/CAD
TX25-80P-8ST-N1E Modely
Kontaktní výška při spojení
14mm, 18mm, 20mm
Výška nad deskou
0,441" (11,20mm)
Počet pozic
80
Základní číslo produktu
Rozteč
0,050" (1,27mm)