TX24-80R-12ST-N1E
Číslo produktu DigiKey
670-1412-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX24-80R-12ST-N1E
Popis
CONN RCPT 80POS VERT GOLD
Podrobný popis
80 Polohový konektor Zásuvka, Vnější kontakty objímky Průchozí otvor Zlatá
Modely EDA/CAD
TX24-80R-12ST-N1E Modely
Způsob montáže
Průchozí otvor
Aktivní
Kontaktní výška při spojení
18mm, 20mm, 24mm
Výška nad deskou
0,642" (16,30mm)
Počet pozic
80
Základní číslo produktu
Rozteč
0,050" (1,27mm)