TX25-80P-6ST-H1E
Číslo produktu DigiKey
670-2053-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX25-80P-6ST-H1E
Popis
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Modely EDA/CAD
TX25-80P-6ST-H1E Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Vlastnosti
Zámek desky
Kontaktní výška při spojení
12mm, 16mm, 18mm
Výška nad deskou
0,362" (9,20mm)
Rozteč
0,050" (1,27mm)