TX24-80R-6ST-H1E
Číslo produktu DigiKey
670-1414-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX24-80R-6ST-H1E
Popis
CONN RCPT 80POS VERT GOLD
Podrobný popis
80 Polohový konektor Zásuvka, Vnější kontakty objímky Průchozí otvor Zlatá
Modely EDA/CAD
TX24-80R-6ST-H1E Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Vlastnosti
Zámek desky
Zásuvka, Vnější kontakty objímky
Kontaktní výška při spojení
12mm, 14mm, 18mm
Výška nad deskou
0,406" (10,30mm)
Rozteč
0,050" (1,27mm)