TX25-80P-8ST-H1E
Číslo produktu DigiKey
670-2038-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX25-80P-8ST-H1E
Popis
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Řada
Vlastnosti
Zámek desky
Kontaktní výška při spojení
14mm, 18mm, 20mm
Výška nad deskou
0,441" (11,20mm)
Rozteč
0,050" (1,27mm)