TX25A-80P-LT-H1E není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
JAE Electronics
Skladem : 523
Katalogový list
80 Polohový konektor Zástrčka, Středové dotekové pásky Průchozí otvor, Pravý úhel Zlatá
TX25A-80P-LT-H1E
Číslo produktu DigiKey
670-2872-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX25A-80P-LT-H1E
Popis
CONN PLUG 80POS R/A GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
TX25A-80P-LT-H1E Modely
Kategorie
Počet řad
2
Výrobce
JAE Electronics
Způsob montáže
Průchozí otvor, Pravý úhel
Řada
Vlastnosti
Zámek desky
Balení
Nosič
Povrch kontaktu
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu
4,00µin (0,100µm)
Typ konektoru
Zástrčka, Středové dotekové pásky
Výška nad deskou
0,354" (9,00mm)
Počet pozic
80
Základní číslo produktu
Rozteč
0,050" (1,27mm)