TX25-80P-12ST-N1E
Číslo produktu DigiKey
670-1469-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TX25-80P-12ST-N1E
Popis
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
80 Polohový konektor Zástrčka, Středové dotekové pásky Průchozí otvor Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TX25-80P-12ST-N1E Modely
Kategorie
Počet řad
2
Výrobce
JAE Electronics
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Nosič
Tloušťka povrchu kontaktu
4,00µin (0,100µm)
Stav součásti
Aktivní
Kontaktní výška při spojení
18mm, 22mm, 24mm
Typ konektoru
Zástrčka, Středové dotekové pásky
Výška nad deskou
0,598" (15,20mm)
Počet pozic
80
Základní číslo produktu
Rozteč
0,050" (1,27mm)