TV15C180JB-G je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Taiwan Semiconductor Corporation
KYOCERA AVX
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Skladem : 669
YAGEO
YAGEO
Skladem : 880
29,2V Svorka 51,37A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
TV15C180JB-G
Číslo produktu DigiKey
TV15C180JB-G-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV15C180JB-G
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
TV15C180JB-G Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,37A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
18V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V