ATV15C180JB-HF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
29,2V Svorka 51,37A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
ATV15C180JB-HF
Číslo produktu DigiKey
ATV15C180JB-HF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATV15C180JB-HF
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
ATV15C180JB-HF Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Obousměrné kanály
18V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,37A