510CAA10M0000AAGR není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
TXC CORPORATION
Direct
Cardinal Components Inc.
Cardinal Components Inc.
Diodes Incorporated
QST
Skladem : 730
Shenzhen SCTF Electronics
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
Skladem : 725
Novinka od společnosti DigiKey
10 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
510CAA10M0000AAGR
Číslo produktu DigiKey
863-510CAA10M0000AAGR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
510CAA10M0000AAGR
Popis
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
26mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (7x5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Výstup
CMOS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
18mA