7W-10.000MBE-T je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Cardinal Components Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Cardinal Components Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Suntsu Electronics, Inc.
Skladem : 725
Parametrický ekvivalent
QST
Skladem : 730
Parametrický ekvivalent
Shenzhen SCTF Electronics
10 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
7W-10.000MBE-T
Číslo produktu DigiKey
887-2520-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
7W-10.000MBE-T
Popis
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výstup
CMOS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Zastaralé
Odebíraný proud (max)
20mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,056" (1,42mm)