SXO75C3A481-10.000M
Číslo produktu DigiKey
2388-SXO75C3A481-10.000M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SXO75C3A481-10.000M
Popis
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Výstup
CMOS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
16mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,063" (1,60mm)