QTM750-10.000MBE-T
Číslo produktu DigiKey
4981-QTM750-10.000MBE-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
4981-QTM750-10.000MBE-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
4981-QTM750-10.000MBE-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
QTM750-10.000MBE-T
Popis
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
QTM750-10.000MBE-T Modely
Kategorie
Výstup
CMOS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
10mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,056" (1,42mm)