SX7M10.000B10G40TNN
Číslo produktu DigiKey
5852-SX7M10.000B10G40TNNTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SX7M10.000B10G40TNN
Popis
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Výstup
CMOS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
10mA
Základní rezonátor
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,051" (1,30mm)