RB160QS-40T18R
Číslo produktu DigiKey
846-RB160QS-40T18RTR-ND - Páska a cívka (TR)
846-RB160QS-40T18RCT-ND - Řezaná páska (CT)
846-RB160QS-40T18RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB160QS-40T18R
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 1.5A SMD1006
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 1,5A Montáž na povrch SMD1006
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RB160QS-40T18R Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
650 mV @ 1.5 A
Mfr
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
20 µA @ 40 V
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
SMD1006
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1,5A