UJ4SC075008L8S
Číslo produktu DigiKey
5556-UJ4SC075008L8STR-ND - Páska a cívka (TR)
5556-UJ4SC075008L8SCT-ND - Řezaná páska (CT)
5556-UJ4SC075008L8SDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UJ4SC075008L8S
Popis
SICFET N-CH 750V 106A TOLL
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 750 V 106A (Tc) 600W (Tc) Montáž na povrch TOLL
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,5V při 10mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
75 nC @ 15 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3340 pF @ 400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
600W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
750 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TOLL
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
12V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
11,4mOhm při 70A, 12V