STPST10H100SFY
Číslo produktu DigiKey
497-STPST10H100SFYTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STPST10H100SFYCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STPST10H100SFYDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPST10H100SFY
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 10A Montáž na povrch TO-277A (SMPC)
Modely EDA/CAD
STPST10H100SFY Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
26 µA @ 100 V
Řada
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-277A (SMPC)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
700 mV @ 10 A