RB068MM100TFTR
Číslo produktu DigiKey
RB068MM100TFTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB068MM100TFCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB068MM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB068MM100TFTR
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 2A PMDU
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 2A Montáž na povrch PMDU
Modely EDA/CAD
RB068MM100TFTR Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
400 nA @ 100 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
870 mV @ 2 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)