IMTA65R020M2HXTMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IMTA65R020M2HXTMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IMTA65R020M2HXTMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IMTA65R020M2HXTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IMTA65R020M2HXTMA1
Popis
SILICON CARBIDE MOSFET
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 77A (Tc) 416W (Tc)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IMTA65R020M2HXTMA1 Modely
Kategorie
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V, 20V
Mfr
Rds zap (max) při Id, Vgs
18mOhm při 46,9A, 20V
Řada
Vgs(th) (max) při Id
5,6V při 9,5mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
57 nC @ 18 V
Stav součásti
Aktivní
Vgs (max)
+23V, -7V
Typ tranzistoru FET
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2038 pF @ 400 V
Technologie
Rozptylový výkon (Max)
416W (Tc)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C