DST20100C je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
IXYS
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 0
Katalogový list
onsemi
Skladem : 936
Diodes Incorporated
Skladem : 14
Rochester Electronics, LLC
Diodes Incorporated
Skladem : 8
onsemi
Skladem : 99
Skladem : 87
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 10A Průchozí otvor TO-220-3
DST20100C
Číslo produktu DigiKey
F7421-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DST20100C
Popis
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
550 mV @ 10 A
Výrobce
Littelfuse Inc.
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
300 µA @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AB
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
10A