DSA60C100PB je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
onsemi
Skladem : 936
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 328
Katalogový list
Diodes Incorporated
Skladem : 14
Rochester Electronics, LLC
Skladem : 150 205
Diodes Incorporated
Skladem : 4 648
Skladem : 8
onsemi
Skladem : 99
Skladem : 87
Rochester Electronics, LLC
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 30A Průchozí otvor TO-220-3
DSA60C100PB
Číslo produktu DigiKey
DSA60C100PB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA60C100PB
Popis
DIODE ARR SCHOT 100V 30A TO2203
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
950 mV @ 30 A
Výrobce
IXYS
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
30A