MBR10100CT-G1
Číslo produktu DigiKey
31-MBR10100CT-G1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBR10100CT-G1
Popis
DIODE ARR SCHOTT 100V 5A TO2203
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 5A Průchozí otvor TO-220-3
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
Diodes Incorporated
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 100 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Pouzdro
TO-220-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
5A
840 mV @ 5 A