MBR10100CT
Číslo produktu DigiKey
F7345-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBR10100CT
Popis
DIODE ARR SCHOTT 100V 5A TO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 5A Průchozí otvor TO-220-3
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
780 mV @ 3 A
Výrobce
Littelfuse Inc.
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 100 V
Balení
Trubice
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
TO-220-3
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Základní číslo produktu
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
5A