MBR16100CTG je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
IXYS
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 0
Katalogový list
Diotec Semiconductor
Skladem : 971
STMicroelectronics
Skladem : 2
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 8A Průchozí otvor TO-220-3
MBR16100CTG
Číslo produktu DigiKey
MBR16100CTGOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBR16100CTG
Popis
DIODE ARRAY SCHOT 100V 8A TO-220
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
MBR16100CTG Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
740 mV @ 8 A
Výrobce
onsemi
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 100 V
Balení
Trubice
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Stav součásti
Zastaralé
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
TO-220-3
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Základní číslo produktu
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
8A