FYP1010DNTU
Číslo produktu DigiKey
FYP1010DNTU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FYP1010DNTU
Popis
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO2203
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 10A Průchozí otvor TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FYP1010DNTU Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
950 mV @ 10 A
Výrobce
onsemi
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 100 V
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
10A