NTST30100CTG je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 1 000
Katalogový list
Direct
SMC Diode Solutions
Skladem : 3 675
Katalogový list
SMC Diode Solutions
Similar
IXYS
Similar
IXYS
Diodes Incorporated
Skladem : 995
Skladem : 800
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 15A Průchozí otvor TO-220-3
NTST30100CTG
Číslo produktu DigiKey
NTST30100CTGOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTST30100CTG
Popis
DIODE ARR SCHOTT 100V 15A TO-220
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
NTST30100CTG Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 15 A
Výrobce
onsemi
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 150°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
15A