MBRB30100CT je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Skladem : 0
Katalogový list
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V Montáž na povrch TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
MBRB30100CT
Číslo produktu DigiKey
1655-MBRB30100CTTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBRB30100CT
Popis
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
SMC Diode Solutions
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 15 A