DSA30C100PB je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 14
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 4 648
Katalogový list
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 58
Skladem : 8
onsemi
Skladem : 99
onsemi
Skladem : 87
Skladem : 1 372
Rochester Electronics, LLC
Rochester Electronics, LLC
Skladem : 17
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 15A Průchozí otvor TO-220-3
DSA30C100PB
Číslo produktu DigiKey
DSA30C100PB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA30C100PB
Popis
DIODE ARR SCHOT 100V 15A TO2203
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
910 mV @ 15 A
Výrobce
IXYS
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
300 µA @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
15A