STB20150C
Číslo produktu DigiKey
1655-STB20150CTR-ND - Páska a cívka (TR)
1655-STB20150CCT-ND - Řezaná páska (CT)
1655-STB20150CDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STB20150C
Popis
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 150 V Montáž na povrch TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
SMC Diode Solutions
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
150 µA @ 150 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
150 V
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.2 V @ 10 A