HV0820-2R7305-R
Číslo produktu DigiKey
283-HV0820-2R7305-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HV0820-2R7305-R
Popis
CAP 3F -10% +30% 2.7V T/H
Podrobný popis
3 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 80mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
3 F
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,827" (21,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 100Hz