HV0810-2R7105-R
Číslo produktu DigiKey
283-HV0810-2R7105-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HV0810-2R7105-R
Popis
CAP 1F -10% +30% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 200mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HV0810-2R7105-R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
1 F
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,532" (13,50mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
200mOhm při 100Hz