ADCR-S03R0SA105MB
Číslo produktu DigiKey
535-ADCR-S03R0SA105MB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADCR-S03R0SA105MB
Popis
CAPACITOR 1F 3V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 F Superkondenzátor (EDLC) 3 V Radiální, Plechovka 350mOhm
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
350mOhm
Výrobce
Abracon LLC
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Sáček
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
1 F
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)
Jmenovité napětí
3 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C