CXP-3R0105R-TWX
Číslo produktu DigiKey
4688-CXP-3R0105R-TWX-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CXP-3R0105R-TWX
Popis
3.0V 1F 6.3*12 EDLC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 F Superkondenzátor (EDLC) 3 V Radiální, Plechovka 240mOhm při 1kHz 1000h při 65°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CXP-3R0105R-TWX Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Výrobce
CDA (Zhifengwei Technology)
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Sáček
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Kapacita
1 F
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,531" (13,50mm)
Jmenovité napětí
3 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
240mOhm při 1kHz