TV0820-3R0335-R
Číslo produktu DigiKey
283-TV0820-3R0335-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TV0820-3R0335-R
Popis
CAP 3.3F 3V .075 OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 F Superkondenzátor (EDLC) 3 V Radiální, Plechovka 75mOhm 1000h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
3.3 F
Velikost / rozměry
0,335" prům. (8,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,827" (21,00mm)
Jmenovité napětí
3 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
75mOhm