YC124-FR-0739RL
Číslo produktu DigiKey
13-YC124-FR-0739RLTR-ND - Páska a cívka (TR)
13-YC124-FR-0739RLCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-YC124-FR-0739RLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YC124-FR-0739RL
Popis
RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804
Podrobný popis
39 Ohm ±1% 62,5mW Výkon na článek Izolovaný 4 Odporová síť/ pole ±200ppm/°C 0804, Konvexní, Svorky na delší straně
Kategorie
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Odpor (ohmy)
39
Pouzdro
0804, Konvexní, Svorky na delší straně
Tolerance
±1%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)
Výkon na článek
62,5mW