NFM15HC105D0G3D
Číslo produktu DigiKey
490-NFM15HC105D0G3DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-NFM15HC105D0G3DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-NFM15HC105D0G3DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM15HC105D0G3D
Popis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 4V 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF Průchodkový kondenzátor 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrický), 3 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NFM15HC105D0G3D Modely
Kategorie
Proud
2 A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
30mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Průchodkový
Pouzdro
0402 (1005 metrický), 3 PC podložek
Kapacita
1 µF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,020" (0,50mm)
Jmenovité napětí
4V